איך לבחור דלפק קבלה?

דלפק קבלה יהיה פעמים רבות הדבר הראשון שאדם המגיע למשרד שלכם יראה. מאחוריו לרוב ישהו פקיד או פקידה שינווטו אותו לאן שהוא אמור להגיע או שיורו לו לחכות בפינת ההמתנה של המשרד, עד שיבואו לקבל את פניו באופן רשמי.

ל-"שיווק עולמי" יש מגוון של דלפקי קבלה – דלפק קבלה ישר, דלפק קבלה חצי עגול פורניר, דלפק קבלה מעוגל, דלפק קבלה סהר, דלפק קבלה ספייס, דלפק קבלה פינתי ישר – ועוד. ניתן להתרשם מחלק מההיצע שלנו כאן, ובכל מקרה נוכל לבנות לכם דלפק קבלה על פי מפרט ייחודי לכם, בהתאם לצבע שתרצו, לחומר שתבחרו ולמידות של המשרד שלכם. אנחנו מייצרים ריהוט ומייבאים ריהוט איכותי בלבד, בעל גימורים מדויקים ובהתאם לתו התקן הישראלי ISO.

דלפק קבלה מחיר

כמו כל מוצר אחר בשוק, גם כאן המחירים משתנים. תמיד אפשר למצוא מוצרים זולים, מוצרי ביניים ומוצרים יקרים, השאלה היא מה גובה התקציב, כמה חשוב לכם להשקיע ולכמה שנים חשוב לכם שהריהוט יחזיק. באופן כללי, מוצר שמיוצר מחומרים חזקים ואיכותיים, לרוב יחזיק זמן רב יותר, והעלות הראשונית הגבוהה שלו תחזיר את עצמה במרוצת הזמן. בהחלט יש לקחת את זה בחשבון. מחיר הוא פרמטר אבסולוטי, אבל קיימים פרמטרים שונים שהם אינם אבסולוטיים. אם השקעתם 1,000 ₪ או 5,000 ₪ – אז זה מה שהשקעתם. כמות השנים שתקבלו מהריהוט, כמות התפוקה שלו ורמת האסתטיקה שהוא מעניק – אלו פרמטרים גמישים ומשתנים בהתאם לכל מוצר.

מי משתמש בדלפקי קבלה?

דלפקי קבלה ניתן למצוא ברוב המשרדים בארץ. יכול להיות שמדובר במשרד של עורכי דין, במשרד של רואי חשבון, בקליניקה של רופא, ובכל מקום בו קיים עובד בתחום האדמיניסטראציה והמזכירות שמקבל את פניו של האורח ומנווט אותו לאדם הרלוונטי במשרד. דלפק קבלה אמור להקנות מראה רשמי ומכובד, ובפרט כשמדובר בפיסת הריהוט הראשונה שרואים כשעוברים את המפתן.

חברת "שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" זמינה לכל שאלה שלכם בטלפון מספר 052-3886479. אחרי שנברר מהם צרכי הריהוט המשרדי שלכם, נבנה לכם תוכנית מסודרת ותקבלו ריהוט מהודר ואיכותי במחיר אטרקטיבי.