אילו סוגים של שולחנות מנהלים למשרד קיימים לרכישה?

קיימים סגנונות שונים של ניהול. יש את המנהל המנהיג, המנהל הקפדן, המנהל שהוא גם חבר, המנהל האכפתי והמנהל המרוחק. באותה מידה בדיוק, קיימים גם סגנונות שונים של שולחנות מנהלים למשרד. יש שולחן מנהלים מודרני, שולחן מנהלים מעוצב, שולחן מנהלים יוקרתי, שולחן מנהלים צעיר, שולחן מנהלים מפואר, שולחן מנהלים בכירים – ועוד. יש שולחנות מזכוכית ושולחנות מסוגים שונים של עץ, בצבעים שונים, בגדלים שונים, עם שלוחה ובלי שלוחה, עם רגליים שונות – וכו'. אנחנו ממליצים להתאים את השולחן למשרד שבו הוא ימוקם מבחינת עיצוב, מבחינת מיתוג ומבחינת הערכים והמסרים שאתם רוצים שהוא יעביר וישקף בחלל.

שולחנות מנהלים מעץ

כמובן שהקלאסיקה עדיין שלטת בתחום. יש משהו יוקרתי בעץ – משהו שמשרה רוגע וביטחון ומסמל קלאסיות על-זמנית. עץ משדר ניסיון וחוכמה. אלו תכונות שחשוב שיהיו למנהל שלכם ברמה זו או אחרת, ומכיוון שהמשרד של המנהל, העיצוב של המשרד והריהוט שבו משפיעים רבות גם על ההתנהלות המעשית של המנהל וגם על איך שהוא נתפס בעיני אחרים – לרוב יהיה חכם לרכוש שולחן מנהלים מעץ. אנחנו ב-"שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" מייצרים ומייבאים שולחנות מנהלים רבים כאלו. כניסה לחלק של השולחנות הרלוונטיים באתר שלנו תשפוך אור על מה שאנו מציעים, אבל תמיד מומלץ להתקשר ולברר באופן פרטני.

שולחנות מנהלים מזכוכית

משרדים מודרניים רבים בוחרים מתוך טעם אישי לא ללכת על הקלאסי, שנתפס על ידם כמעט מיושן ומסורתי מדי, אלא לבחור בשולחנות מנהלים מזכוכית או לחילופין בשולחנות מעץ בצבעים פחות קלאסיים ופחות שגרתיים. הצבע הוא תלוי טעם ותלוי באווירה שרוצים להשרות וזה נכון לגבי הסגנון העיצובי בכללותו. כל בחירה עיצובית היא עניין של החלטה אישית. מה שחשוב באמת הוא לרכוש מוצר איכותי ומעוצב שעשוי מחומר גלם טבעי ומשובח. כשרוצים לרכוש שולחן מנהלים מחיר הוא פרמטר שיש להתייחס אליו, אך לא כדאי שהוא יהווה את השיקול העיקרי, אלא איכות המוצר וההתאמה שלו למשרד.

החברה שלנו נקראת "שיווק עולמי", כי אנו מייבאים ריהוט משרדי איכותי מחו"ל, אך גם דואגים לייצור ולשיווק של ריהוט תוצרת מקומית. צרו איתנו קשר בטלפון 052-3886479 ונעזור לכם לרהט את המשרד שלכם באופן המקצועי ביותר.