כיצד נבחר שולחן דיונים לעסק?

שולחן דיונים הוא רהיט ומוצר שבו משתמשים בכל משרד, חברה או ארגון ובאופן כללי בעסקים רבים, ומסביבו ניתן לקיים ישיבות עם הצוות, שיחות ודיונים עסקיים והוא משמש גם להצגת פרזנטציות לשותפים עסקיים או למשקיעים פוטנציאליים. כדאי ששולחן הדיונים יהיה מהודר, עשוי מחומרי הגלם הטובים ביותר, שיהיה קשיח ונוח לכתיבה ויאפשר מרחב תמרון גדול לרגליים למי שיושב לצידו. במאמר זה נדגיש את הנקודות החשובות שאליהן כדי להתייחס בעודנו באים לבחור שולחן דיונים לעסק.

איכות החומר

שולחן דיונים יכול להיות עשוי מזכוכית או ממגוון של עצים שונים. הוא יבוא בגדלים שונים, בצורות שונות, בגבהים שונים, בגימורים שונים וכמובן שגם במחירים שונים. מדובר בחפץ או ברהיט בעל חשיבות גבוהה מאוד. זכרו שפעמים רבות מי שישבו סביבו הם אנשים חיצוניים לעסק, ושולחן איכותי, מרשים ומהודר ובעל מראה יוקרתי ייצור רושם טוב לעסק שלכם ויעזור לכם לסגור עסקאות ושיתופי פעולה חשובים. שולחן שלא נראה טוב, נראה זול ומוזנח, יצור אפקט שלילי בתמורה. שווה להשקיע במוצר שרוכשים פעם אחת למשך שנים רבות. מעבר לכך, כשאיכות החומר טובה, השולחן אכן יחזיק שנים רבות מבלי להתקלף ולהתבלות, כך שעדיף להשקיע בשולחן דיונים איכותי שלא תצטרכו להחליף בעתיד הקרוב או אפילו הרחוק.

אופי העסק

כל חפץ במשרד או בחברה אמור לשקף את מה שהעסק שואף לשקף. אם מדובר בעסק צעיר וטרנדי – הריהוט יהיה בהתאם. אם מדובר בעסק קלאסי ושמרני יותר – הריהוט יהיה בהתאם. יש להתחשב באופי ומיתוג העסק בעודנו בוחרים שולחן דיונים וגם בסוג האנשים שישבו סביבו – הלקוחות וכאמור גם המשקיעים, היזמים ובעלי העסקים אחרים. כדאי להתייחס לעסק באופן הוליסטי ולזכור שכל אלמנט מיתוגי שלו הוא בעל משמעות כבירה.

חברת "שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" יוצרת בהתאמה אישית אינספור רהיטים לעסקים קטנים וגדולים. כל המוצרים שלנו עומדים בתו תקן ISO מקפיד והם בעלי גימור מושלם וחומרי גלם מעולים. אנחנו עוסקים בנוסף גם בייבוא מוצרים איכותיים מחו"ל. ניתן ליצור איתנו קשר כאן או בטלפון מספר 052-3886479 לקבלת פרטים נוספים ולתיאום הזמנה.