כמה עולה שולחן מנהלים מודרני?

התפקיד של המנהל במשרד הוא חשוב במיוחד. היכולת שלו ליישם את האני מאמין שלו ולהשפיע לטובה על כל מי שנמצא במשרד תלוי בגורמים רבים. אם העובדים יכבדו אותו ויקשיבו לו, הוא יוכל לנווט את הספינה ביתר קלות ולהשפיע כמו שהוא רואה לנכון – וזוהי הרי מהות תפקידו. ניהול הוא עניין של תדמית המורכבת מפרמטרים שונים, שמקנים למנהל את ההילה שעוזרת לו להוציא לפועל את אותם ערכים שהוא מעוניין להנחיל בקרב צוות העובדים. הפרמטרים הללו כוללים דברים כמו לבוש, צורת דיבור, התנהלות כללית ושפת גוף ובנוסף גם אופן התפקוד שלו ביוםיום ואיך המשרד שלו נראה.

משמעותו של שולחן מנהלים מודרני

שולחן מנהלים מודרני הוא חלק מאותו משרד ומהמראה הכללי שלו, ואף חלק חשוב במיוחד. שם הוא עובד, ועל השולחן להיות נוח ומרווח ולאפשר למנהל לעבוד בקלות, אבל הוא צריך גם לשקף סטנדרטים גבוהים של יוקרה ומעמד. כשעובד בא למשרד של המנהל על מנת לשפוך את אשר על ליבו או במידה והוא נקרא לשיחת תיאום כזאת או אחרת, השולחן שבו ישוב המנהל משקף את כל מה שתפקיד המנהל אמור לשקף. לפיכך לשולחן מנהלים מודרני יש כמה פונקציות חשובות – מהפן התפקודי והפונקציונאלי ועד לתדמית וחיזוק מעמד המנהל. מנהל שיושב מאחורי שולחן מיושן ובלוי או זול ופשטני מדי, עשוי להיתפס באותה צורה גם על ידי העובדים שלו.

טווח מחירים של שולחן מנהלים מודרני

קיימים דגמים רבים של שולחנות מנהלים – עשויים מעצים שונים, בצבעים שונים, בגדלים שונים – ועוד. לעיתים הם באים בצורה שולחנית רגילה ולפעמים בצורה של האות ר'. ל-"שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" יש מערכות מנהלים ארגונומיות מעוצבות ובעלות מראה עץ יוקרתי ומהודר. הן באות עם מערכת מנהל, שלוחה וארגז מגירות.

ניתן להתרשם מחלק מהקטלוג שלנו כאן. באופן גורף, מחירו של שולחן מנהלים עשוי להתחיל ב– 1,500 ₪ ולהגיע גם למחירים גבוהים פי כמה – תלוי כמה מעוניינים להשקיע. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון מספר 052-3886479, ונשמח לברר מהם הצרכים שלכם ולהתאים לכם שולחן מנהלים מלאכת יד שישדרג את המשרד עשרות מונים.