למי מתאים ריהוט משרדי מודרני?

כשאנחנו באים להתאים ריהוט משרדי למשרד, לארגון או לחברה, חשוב לנו להבין באיזה סוג של משרד עסקינן. מה האישיות שלו? מה האופי שלו? קיימים משרדים העוסקים למשל בפרסום דיגיטלי או בתחומים צעירים ואופנתיים אחרים, שבמקרה שלהם חשוב לשמור על מיתוג צעיר ורענן. זה נכון באותה מידה גם כאשר מדובר בסטארט-אפים בועטים ובגדול בכל משרד שעובדת בו אוכלוסייה צעירה יחסית. למשרדים כאלה, יתאים ריהוט משרדי מודרני בעל צבעים מגוונים וקווים נקיים. למשרדים אחרים יתאים לעיתים ריהוט משרדי קלאסי ומסורתי יותר, וזה בא לידי ביטוי בצבעים, בסוג הגימור, בצורת הריהוט ובחומר הגלם שבו משתמשים בתהליך הייצור.

ריהוט משרדי מודרני מגוון

ריהוט משרדי מודרני הוא במידה רבה אופנתי ואמנותי יותר ונותן ביטוי רחב לאופי האנשים שעובד במשרד. אין באמת קו אחיד המאפיין אותו. הוא משרה ווייב שונה ואישי, אך לרוב התחושה שהוא מעניק תהיה תחושה פחות מחייבת, פחות פורמאלית, יותר צבעונית ויותר חופשייה. הצורות של הריהוט יהיו מגוונות יותר ולכן גם הבחירה תהיה מתוך היצע רחב. לרוב, ריהוט משרדי מודרני לא דומה לריהוט משרדי מודרני אחר. ריהוט משרדי קלאסי הוא בעל מרחב תמרון קטן יותר ולכן הריהוט דומה יותר ממשרד למשרד. סגנונות העיצוב של הריהוט המודרני הם רבים מאוד וכל אחד יכול למצוא ריהוט שיבטא אותו ואת מה שהוא מעוניין שהמשרד שלו יביע ברמה המיתוגית, האישית והעסקית.

קונספט עיצובי

ריהוט מודרני יכלול פעמים רבות קונספט עיצובי מיוחד וספציפי לאותו משרד. זאת הדרך של המשרד ליצור לעצמו תדמית משל עצמו, להביע את עצמו, וזאת על ידי קונספט שייחד אותו ורק אותו. בתוך הקונספט ניתן להשתמש במגוון רחב יחסית של חומרים, טקסטורות, שילובים יוצאי דופן ומגוון צבעים כמו בקשת בענן.

חברת "שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" עובדת עם כל סוגי הלקוחות וכל סגנונות העיצוב. אנחנו מוכרים גם ריהוט משרדי קלאסי וגם ריהוט משרדי מודרני. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או דרך טלפון מספר 052-3886479 ונתאים לכם ריהוט משרדי צבעוני ואיכותי במחיר משתלם.