מהם ארונות פח למשרד?

כמו שקיימים ארונות עשויי מתכת או ארונות עשויי עץ למשרד, כך קיימים גם ארונות העשויים מפח. פח הוא חומר שקל לנקות ויכול לעמוד בעומסים גדולים, ולכן הוא אחד מהחומרים המתאימים למשרד שמחפש פתרונות אחסון יעילים לכמות גדולה של תיקיות וחומרים. מדובר בחומר שצובר פחות אבק ולכלוך ושומר על סטריליות. לחברת "שיווק עולמי – שיווק, מסחר, פרויקטים" יש בארסנל ארונות למשרד מכל סוגי החומרים, לרבות ארונות פח משרדיים בגדלים שונים.

מי משתמש בארונות מפח?

באופן גורף, ארון פח משרדי יכול להתאים לכולם. ניתן למצוא ארונות פח במשרדים, בחברות, בארגונים, בספריות ובמפעלים. אין סיבה להדיר את החומר הספציפי הזה משום סוג של עוסק, והוא אף מתאים למשרדים המאחסנים כמויות גדולות מאוד של תיקיות, קלסרים וספרים. אם אתם זקוקים לארון שעשוי מחומר שמחזיק זמן רב ושניתן לנקות בנקל, ארונות פח למשרד הם אופציה מעולה עבורכם.

היכן ניתן לרכוש ארון פח משרדי?

ארונות מכל הסוגים ניתן למצוא אצל מי שעוסק בשיווק של ריהוט משרדי. תוכלו לפנות אלינו בחברה ולספר לנו מה הצרכים שלכם, ונוכל לספר לכם מהן האפשרויות השונות ולייעץ בדבר הריהוט המשרדי שיתאים לכם, לרבות בכל הקשור לארונות ולפתרונות מידוף ואחסון. אנחנו עוסקים גם בייצור ובשיווק של תוצרת מקומית וגם בייבוא של ריהוט ממדינות אחרות בעולם. יהא מקור הריהוט אשר יהא, אנחנו מתחייבים לעמוד בתו התקן הישראלי ISO וברמות גימור מעולות. הסחורה שלנו עומדת במבחנים רבים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

ארונות מחומרים שונים

ארון מפח הוא אופציה טובה מאוד שיש לשקול ברצינות, ולמי שמעוניין בארונות מעץ או ממתכת או שטרם החליט, לחברה שלנו יש כמובן אופציות מגוונות בכל הקטגוריות. הקטלוג שלנו עשיר ותוכלו למצוא בו אינספור רהיטים שונים. בכל אופן אנחנו מתאימים את הציוד לצרכים ולרצונות של הלקוח בהתאמה אישית ומתוך אמונה שכך זה צריך להיות.

ניתן ליצור איתנו קשר באתר או במספר טלפון 052-3886479 להתחלת הבירור ולביצוע הזמנות של ריהוט. אנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים, לקוחות גדולים כחברות ומשרדים שונים ועם אדריכלים ומעצבי פנים המעוניינים בריהוט מהוקצע ללקוחות שלהם. בין לקוחותינו נמנים לקוחות גדולים כגון משרד הביטחון, "אפריקה ישראל", "פוג'יטסו" – ועוד רבים וטובים.