פתרונות אחסון יעילים למשרד

אין משרד שלא צובר ניירת, ספרים, חוברות, תיקיות וקלסרים של מידע בלתי נגמר. יכול להיות שמדובר במשרד אדריכלים שיש לו שרטוטים וסקיצות, משרדי עורכי דין שמלא בחוזים ובפרוטוקולים משפטיים, בקליניקה של רופא המאחסנת תיקים רפואיים של מטופלים ומידע מקצועי או באינספור משרדים אחרים בכל תחום ובכל הארץ.

אי סדר במרחב יוצר גם אי סדר בראש – בשביל לשמור על שגרת עבודה מסודרת וסביבת עבודה ראויה, חשוב להשקיע במציאת פתרונות אחסון יעילים, כגון ארונות מדפים למשרד. אם יש ברשותכם ציוד שחשוב לשמור על הסודיות שלו, מומלץ לרכוש ארון מגירות או ארון בעל דלתות שניתן לנעול ולא תתאפשר אליו גישה חופשית ללא השגחה.

ארון מגירות למשרד

כמו במקרה של כל ריהוט משרדי אחר, גם בתחום פתרונות האחסון החברה שלנו מציעה אפשרויות מגוונות לכל סוג של עסק. יש לנו סוגים שונים של ארון דלתות, ארון מגירות, ארון מדפים, שבאים בצבעים שונים, בגדלים שונים ועשויים מעצים שונים. חלקם ארונות נמוכים וחלקם ארונות גבוהים, בעלי כמות שונה של דלתות, בעלי דלתות הזזה או ארונות מדפים וארונות מגירות בלי דלתות כלל. ניתן להתרשם מחלק מהקטלוג שלנו בקישור הבא.

כיצד נבחר ארונות מדפים למשרד?

כדאי להתחשב בגובה של הארון ולוודא שיהיה נוח לגשת אליו ושהוא מתאים לגובה התקרה. מעבר לכך, אם חשובה לכם האסתטיקה, אז קיימים צבעים שונים ומרקמים שונים לעצים שמהם עשויים הארונות שאנו משווקים. בנוסף, לא רק הגובה הוא פרמטר משתנה, אלא גם כמובן הרוחב של הארון.

קיימות רמות מחיר שונות וכדאי לשמור על מגבלות התקציב, במידה ויש כאלו. קיימים ארונות שיכולים לשאת ברמות שונות של מעמסות, וזהו פרמטר חשוב – יש לשקול כמה רבים הניירת והקלסרים שתמקמו במדפים ועד כמה גדולה תהיה המעמסה עליהם. אינכם רוצים שהמדפים לא יתאימו למטרות ויפלו תחת העומס, מצב שיצור עבורכם בעיה משמעותית.

פתרונות אחסון יעילים יחסכו לכם מקום, יעשו רושם טוב, יקלו על העבודה ועל הנגישות של כל המידע שלכם ויעזרו לעובדים לבצע את עבודתם נאמנה ומבלי לחוש תסכול. בשביל לבדוק מה בדיוק אנו יכולים להציע לכם, כדאי להתקשר למספר 052-3886479 ונשמח לעמוד לרשותכם.